Telefon
WhatsApp
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Hakkımızda

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Kuruluşu 1974 olan Türkiye nin ilk yer süzgeci imalatçısı Erçağ Plastik firması ile 2016 yılında ortaklık kurduk. 2017 yılında fabrikanın tamamını satın alarak Ayne Plastik markası ile Türkiye ve dünya pazarına üretim yapmaktayız.

Türkiye de 30 ilde ana dağıtım yapan firma ile düzenli çalışmaktayız. Ortadoğu Balkanlarda ve Türki Cumhuriyetlerde olmak üzere 25 ülkeye ihracat yapmaktayız.

TARİHÇE:

2003 Yılında Plastik Enjeksiyon Kalıp Üretimi için İstanbul’da kurulan şirketimiz Türkiye'nin önde gelen firmalarının tasarım ve kalıplarını yaptık. Teknolojiyi kullanarak kalıp ve tasarım sektörde bir ilki başararak ar - ge birimini kurduk. 

2015 yılında Kalıp ve Tasarım tecrübemizi kullanarak Lavobo Sifonları, Küvet Troblenleri, Duş Troblenleri, Plastik Yer süzgeçleri imalatı ile üretim sektöründe yerini almıştır. 

2015 yılından itibaren sektörün içinde olan markaları bünyemize kattık. Ar - ge çalışmalarımız ile ürünleri geliştirip montaj kolaylığıyla, ergonomik yapısıyla ve keskin çizgilerle formda yüzeyleri birleştirip sektördeki yerimizi aldık. 

2017 yılına kadar bu üretimlerini hem kendi markasıyla (AYNE PLASTİK) hemde değişik markalara fason üretim olarak gerçekleştirmiştir. 

Amacımız; yenilikçi anlayışımızla, sürekli ürün çeşitlemesine gitmek, teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak, estetik - fonksiyonel ve kaliteli ürün üretmektir. Bunları gerçekleştirirken gerek yurt içi gerek yurt dışı gereksinimleri karşılayarak, ülke ekonomisi ve istihdamında olumlu katkıda bulunmak ayrıca başka bir amacımızdır.

Sürekli büyüme ve yenilenme trendinde olan firmamızın önümüzdeki günlerde, yıllarda daha iyi olma yolunda verimli ve nitelikli ürünler üretmek arzusundadır.

 

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak içinHemen Arayın!

(0212) 549 75 25
Hemen Arayın!

Talep Formu